23 lipca 2016

Monstrualna Rozpiska cz. 108 Frankie i Draculaura - Sweet Screams


Witajcie w rozpisce nieprogramowej! 
Miały być teraz zupełnie inne lalki, ale nie mam ich zdjęć plenerowych... nadal... 
W środę jadę spotkać się z WAMH więc w czwartek powinien być post meetowy, tylko trzeba coś wykombinować na wtorek. 

Bohaterki dzisiejsze rozpiski były pierwotnie własnością Zozo. Pamiętacie jeszcze blog Our Monster High? Między innymi tam pisała. 

Po ciężkim targowaniu się otrzymałam paczuszkę z paroma lalkami i zestawem ubranek, z których bardzo się cieszę. 


Lalki były w doskonałym stanie, ale ja jak to ja, musiałam je kąpnąć :D

  
Franka z tłustymi włosami. Nie chciałam niszczyć jej fryzury więc nie szalałam z mączeniem.   
  
  
  
  
  
  
  


  


  

  

 Kolejna w kolejce Draca.

 Lukrecję z włosów można zdjąć i bez problemu założyć ponownie. 


  
   
  

Oba kolczyki mają identyczny odlew tylko różnią się kolorem. Ten w prawym uchy jest czarny. 

  
  

Nietoperz z gumy balonowej urzekł mnie. 
  
  
  

Obżarły się cukierków i je brzuchy bolą - a to ci nowość.
 Po raz kolejny miałam tak, że po pomacaniu na żywo lalek zaczęły mi się podobać. Przed tym jak je kupiłam miałam straszną awersję do tej serii. Tak jak reszta jest przesłodzona, tak ta jest autentycznie "słodka".  
Swojej Sandry nigdy nie zrobię w tym wydaniu, ale za to jej ślimaka w takiej odsłonie widzę doskonale. Może go nawet kiedyś narysuję, kto wie :D 

Na dzisiaj dziękuję i do następnego

PoZdrawiam  

6 komentarzy:

 1. Te lalki bardzo mi się podobają. Nie jestem osobą, która kocha różowy i rzeczy kawaii. Nie tylko po prostu uznałam tą serię za ciekawą. Abbey i Ghulia też mi się podobają. Szkoda, że nie ma Spectry i Lagoony w tej serii. rozpiska jak zawsze fajna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Draculaura w tej serii z tym nietoperzem wygląda jak "bubblegum bitch"! xD Ogólnie ta seria mi się bardzo podoba zwłaszcza Ghoulia...
  Najlepsze zdjęcie to to z uciekającym balonowym nietoperzem i to ostatnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Draculaura zawsze mi się podobała :3 Miałem poważne plany co do jej kupna, ale to były jeszcze czasy, gdzie bałem się zamawiać lalek przez internet. Potem jakoś już mnie do niej nie ciągnęło, bo zdobyłem jej Basic'a. Natomiast jednak bardziej podoba mi się II Wave tej serii, zwłaszcza Ghoulia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się z tej serii Draculaura, choć zawsze wolałem ten II Wave, zwłaszcza Ghoulię. Lalę chciałem nawet sobie kiedyś kupić, lecz były to jeszcze czasy, gdzie bałem się kupować lalek przez internet. I tak jakoś wyszło c: (Musiałem pisać kom od nowa, bo myślałem, że jak się kliknie w reklamę, to wyskoczy w drugim oknie...)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super rozpiska. Urzekła mnie ta seria, lalki są niesamowite. Frankie do twarzy w czerwonym; jej makijaż jest nieziemski. Draculaura też jest ładna, ale ona i tak uchodzi za słodką, więc więcej jej słodzić nie trzeba. Za to panną Stein się zachwycam i zachwycam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Laleczki fajne , bardziej mi sie podoba Frankie nisz Draka . U wamirki było tego za dużó . Zwierzaczki mają słodkie , fajnie jakbyś tego ślimaczka zrobiła , Życze udanego spotkania ::

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, są one dowodem na to, że blog jest czytany co za tym idzie lubiany. Cieszę się, że moja praca się podoba i postaram się jej za szybko nie zaprzestać.