09 września 2014

Liebster Award

Tak jak obiecałam posta jest osobny, aby nikt nie poczuł się pominięty.

Nigdy nie brałam w czymś takim udziału i nie wiem jakie to ma zasady. Nie wiem czy odpisywanie na wszystkie nominacje jest w regułach, ale co mi tam...
Tak samo nie wiem czy nominowanie kogoś kto już odpowiadał jest dozwolone.


I nominacja - Aleksa.De.Nile0707 

7 września 2014

1. Czy często się śmiejesz?
Tak, ale przeważnie w chwilach kryzysowych i wtedy gdy trzeba zachować powagę.

2. Do jakiej klasy teraz idziesz i jak dogadujesz się ze swoją klasą?
Trudne pytanie. Aktualnie od października chyba idę na pierwszy semestr do szkoły policealnej na florystykę. A czy dogaduję się? Raczej tak, w liceum byłam wiceszefową i jedną z nielicznych osób, które wiedziały wszystko o wszystkich. Specia by mi zazdrościła :)

3. Jakie miejsca zwiedziłaś/eś w te wakacje?
Działkę cioci na Kaszubach i Toys R Us w Gdańsku XD

4. Co cię inspiruje?
Bardzo trudne pytanie. Nie mam rzeczy które mnie inspirują, jak wpadnę na pomysł to czasem zdarza się to w mało oczekiwanych miejscach, np podczas powrotu od lekarza :) 

5. Piszesz jakieś opowiadania? Jeśli tak, to jakie i o czym?
Jest ich dużo, przeważnie właśnie z własnymi OC. Zaczynając od Naruto, FMA, Death Note'a...

6. W twoje ręce dostał się Death Note. Kogo jako pierwszego zapiszesz?
Już wpisałam ale nie zadziałało XD Ale tak na poważnie, to mam osobistego wroga, ale raczej nie chciałabym przez nią spędzić wieczności w nicości po śmierci. 

7. Kim chcesz być w przyszłości?
To mnie raczej nie obejmuje. Ja już jestem "w przyszłości" Chciałam zostać patologiem zajmującym się medycyną sądową, ale teraz bliżej mi do aktorstwa.

8. Co najczęściej rysujesz, jeśli w twoje ręce dostanie się ołówek i kartka papieru?
Ślimaki. To chyba jedyne co mi wychodzi na papierze.

9. Jaka piosenka opisuje twój dzisiejszy dzień (w dniu publikacji postu na twoim blogu o Liebster Award)?
All, uwielbiasz gnębić ludzi? ;) Nie mam pojęcia, jedyna która mi przychodzi na myśl to ta:


10. Dostajesz jedno życzenie. Czego pragniesz najbardziej? (uniemożliwione jest zażyczenie sobie więcej życzeń)
Kurna nie wiem. Pokoju na świecie? Chciałabym zachować to życzenie i w kryzysowej chwili je wykorzystać. Aktualnie nie ma nic tak ważnego, aby potrzebne było magiczne życzenie.

11. Dlaczego prowadzisz tego bloga i co cię do tego motywuje?
Bloga prowadzę za namową Beaty Pariflory, bo stwierdziła, że powinnam się pochwalić swoją kolekcją. Tak się wczułam w to blogowanie, że już prawie zapomniałam jaka jest jego geneza. Motywują mnie komentarze i prośby o opisanie kolejnych lalek. Czasem siedzę cały dzień przez lalkami i robię im zdjęcia, potem wstawiam je i z wielka satysfakcją oglądam przyrost wyświetleń i komentarzy. 


II nominacja - SashaLove0507

7 września 2014

1.Jesteś Little Monster? Jak tak podaj swoją nazwę użytkownika.
Nie, nie jestem. Dopiero parę godzin temu dowiedziałam się co to jest. Kiedyś gdy był szał na Gagę to jej bardzo nie lubiłam, ale zmieniłam zdanie i twierdzę, że jest bardzo przemyślaną gwiazdą, chodź czasem można się złapać za głowię gdy na nią się patrzy.

2.Byłeś kiedyś nominowany do Liebster Award? Jak tak to ile razy?
To mój pierwszy raz XD

3.Jaka jest twoja ulubiona książka?
Wszystkie części Dragon Age'a, Assassin Creed: Tajemna Krucjata oraz Talizman S. King'a. 
Nie umiem się zdecydować na jedną.

4.Masz zwierzaka? Jak tak to jakiego?
Psa, rybki, żółwia, ślimaki, i spora gromadkę roztoczy :D

5. Co Cię najbardziej irytuje w życiu?
Moje ulubione pytanie :)
Gdy człowiek przeżywa operację to dzięki Bogu, a gdy umrze na stole to wina lekarzy konowałów. Fakt, nie każdy lekarz jest idealny, ale bez nich pokonała by nas grypa i świat cofnął by się do ery trylobitów. 

6.Grasz w The Sims 3?
Oczywiście :) Zawsze robię własną simkę i ją maxuję. Przejście dodatku zajmuje mi ok 2-3 tygodnie. I kto mówi, że simsów nie da się przejść? :D

7. Jaki jest twój ulubiony kolor?
Czerwony, zielony, fioletowy, ale przede wszystkim czarny.

8.Jaki masz kolor oczu?
Ciężko określić. Przeważnie mam morskie, albo bardziej niebieskie, ale czasem pod odpowiednim kontem padania światła tęczówki zmieniają mi barwę na czerwoną. Zauważyło to parę osób.

9.Jakie jest twoje najskrytsze marzenie?
Jeśli jest skryte to go raczej tu nie napiszę.

10.Jakie jest twoje ulubione zwierzę?
Dużo ich. Kocham wszystko co dziwne i nielubiane przez innych. Pajęczaki, ryby, gady, płazy, mięczaki, większość owadów. Z ssaków to chyba tylko psy. 

11.Masz Facebooka?
Mam. Założyłam go w I albo II gimnazjum tylko do gier, teraz korzystam go do komunikacji z znajomymi. Te facebookowe gry mi się już przejadły, wszystkie są podobne i każde żądają jakiś mikopłatności.


III nominacja - Aleksanda Wolska

8 września 2014

1. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?
Ciężko zdecydować. Lubię bardzo dużo piosenek, Jesus of Suburbia- GD bardzo mi się podoba, ale chyba taka z którą czuję, że "mogę wszystko" to Monster - Skilletów, bo mam z nią dużo wspomnień.

2. Gdybyś spotkał/a Gigi jakie by było Twoje 13 życzeń? (Jeżeli nie chcesz pisać wszystkich napisz jedno)
Nie wykorzystałabym ich zbyt szybko, bo chciałabym mieć taką kumpelę jak najdłużej. W przypadku Gigi można sobie poszaleć z życzeniami, ale i tak nie zmarnowała bym ich na jakieś głupoty jak np "chcę sajgonki" Co? Skąd tu się wziął ten talerz z sajgonkami? 

3. Czy masz jakieś zwierzątko? Jak tak, to jakie i jak się nazywa?
Pies- Fafik, żółw - Kisiel, ślimaki- mam 5, jeszcze im nie nadałam imion, bo nie mają wykształconych charakterystycznych muszelek i mogłabym je pomylić. Rybki: sum rekini - Rekin, kiryśnik - Predator, tatia galaxias - Marmur, zbrojnik niebieski albinos - Czyścik, zbrojniki niebieskie Kondzio i Maciuś, bocja lohachata - Ryjek, pimelodus pictus - Kropka.

4. Twoja ulubiona postać MH?
Każdą lubię za coś, nie potrafię określić, którą najbardziej. W każdej widzę jakąś wadę i jakąś zaletę. Nawet we France i Toralei. :)

5. Dlaczego piszesz bloga i co Cię motywuje?
Wybacz że skopiuję to co pisała m u Aleksy, ale pytanie jest podobne a ja nie mam pojęcia co mam wymyślić innego.
Bloga prowadzę za namową Beaty Pariflory, bo stwierdziła, że powinnam się pochwalić swoją kolekcją. Tak się wczułam w to blogowanie, że już prawie zapomniałam jaka jest jego geneza. Motywują mnie komentarze i prośby o opisanie kolejnych lalek. Czasem siedzę cały dzień przez lalkami i robię im zdjęcia, potem wstawiam je i z wielka satysfakcją oglądam przyrost wyświetleń i komentarzy. 

6. Jak wyobrażasz sobie świat bez internetu?
Nawet, żyłam w takim. Gdyby internet nagle zniknął to mógłby być problem z przestawieniem się, ale gdybyśmy mieli wykasowane wspomnienia co do niego, albo w ogóle by nie powstał, to myślę, że świat by sobie poradził, tak jak kiedyś. Na pewno nie cofnęlibyśmy się do ery siedzenia na drzewach.

7. Jaka była Twoja średnia na koniec roku? (poprzedniego oczywiście ;D)
To było 2 lata temu, nie wymagaj ode mnie rzeczy nie możliwych! Nie była wysoka, oceny miałam średnio dostateczne jedynie z biologi 5.

8. Czy masz drugie imię? Jak tak, to jakie?
Nie mam w dowodzie, ale wiem, że mam jakieś z chrzcin, bo sobie ksiądz coś ubzdurał i na szybko wymyślili Maria.

9. Twój ulubiony cukierek?
Chyba nie mam. Zawsze trudno było mi zdecydować się na jedno i określić mianem ulubionego. Lubię np, żelowe oczy, cukrowe czaszki z tych plastikowych trumienek ;) Za to uwielbiam białą dmuchaną czekoladę.  

10. Jaka jest według Ciebie najładniejsza lalka MH ze wszystkich?
Wydownia Spider w stroju Webarelli.


IV nominacja - Monsterkowy Anonim

8 września 2014

1.Jak długo znasz Monster High?
Coś koło października 2011


2.Swym lalką lubisz robić zdjęcia w domu czy plenerze?
W domu. Mam przynajmniej wszystko pod ręką.


3.Masz książkę Monster High? (Jeśli tak to jaka, a jeśli nie to dlaczego?)
Mam wszystkie 4 Lisi i pierwszą część przyjaciółek.

4.Twoja wymarzona lalka? (nie musi być MH)

Moje marzenie się spełniło. Mam już pajączkę. 

5.Twoje największe marzenie?

Raczej nie posiadam jakiegoś "największego" 

6.Zabawna historyjka która ci się przydarzyła?

Zamorduję Cię, za to pytanie. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to to jak w szkole zbiegałam ze schodów i wpadłam na szkolnego "Jacksona" niczym asasyn na swój cel. Do teraz jak powie się Asasyn na Jacksona to moi znajomi popadają w śmiech. 

7.Ulubiona część garderoby?

Majtki XD Nigdy się bez nich nie ruszam. 

8.Pomyśl sobie, że firma mattel wybiera cię do stworzenia nowej serii lalek. Jak by się nazywała i jaka była by w niej fabuła?

Nad nazwą to bym się musiała dłużej zastanowić, ale zrobiłabym wydanie średniowieczne. Dziewczyny w długich sukniach z gorsecikami i miecze... dużo mieczy. 

9.Kim chcesz być w przyszłości lub kim już jesteś?

Czyżby pytanie ułożone pode mnie? :) Chciałam zostać patologiem zajmującym się medycyną sądową, ale teraz bliżej mi do aktorstwa.

10.Najbardziej upokarzająca rzecz która ci się przytrafiła.

No i jesteś trupem.
Jak miałam chyba z 5-6 lat to z mamą pojechałam autobusem do urzędu pracy. Gdy wszystko załatwiła, to wracałyśmy tym samym środkiem transportu. Ja byłam zajęta liczeniem kostek brukowych i mama zniknęła mi z oczu. Gdy podniosłam wzrok to podbiegłam do jakiejś blondynki, podobnej do mojej mamy i z zapytałam "Co czytasz" Miała jakąś gazetę. Jak odsłoniła twarz i ten wredny wzrok to prawie tam na tyłek padłam. Dobrze, że mamę znalazłam to szybko do niej podbiegłam. To było straszne. Do teraz widzę twarz tej kobiety.

11.Ile byś chciała mieć lat?

Czuję się na 15-16 latkę, ale nie chciałabym mieć tyle lat. Jest chyba dobrze tak jak jest, chociaż starzeć się to  przez najbliższe 4 lata bym nie chciała.


V nominacja - Marzycielkaa


9 września 2014

1. Lubisz jeździć konno?
Nienawidzę. Mam złe wspomnienia z tym, o mało nie zginęłam bo koń mnie zrzucił z grzbietu i przebiegł "po mnie"Nie wiem czemu tak się stało, bo przecież kochałam wszystkie zwierzęta... do tamtej chwili.

2. Kochasz watę cukrową? xD
Miłość to za mocne określenie. Zjeść zjem, ale nie za dużo bo zęby bolą. Jest identycznie jak z innymi słodyczami.

3. Jaki jest Twój ulubiony emotikon? C:
W sumie to nawet ich nie lubię. Wstawiam je, aby pokazać emocje jakie odczuwam podczas pisania, bo niektórzy nie rozumieli moich dowcipów i sarkazmów. Bardzo nie lubię gdy ktoś przesadza z emotkami i nadmiernie je stosuje np w każdym zdaniu, często nie wiedząc co oznacza.
Jak bym miała już wybierać to nawet lubię :3 oraz ślimaka którego sama wymyśliłam v_@

4. Co miałaś na obiad?
Dziś byłam w KFC i miałam stripsy, pałeczkę oraz frytki.

5. Umiesz szyć?
Ręcznie coś tam uszyję, ale raczej trzeba przyjmować to z przymrużeniem oka.

6. Na co zbierasz pieniądze?
Chyba raczej na lalki. Kiedyś w wielku 10 lat zaczęłam zbierać na samochód i to z tej kasy kupiłam większość kolekcji. Spokojnie... Jeszcze trochę szmalu mi zostało.

7. Boisz się pająków? ;-;
Nie, kocham je. Chodź może... kiedyś przerażały mnie te z małymi dupkami i długimi nogami. Ale już mi przeszło. Uwielbiam ptaszniki.

8. Masz konia/kucyka?
Koszmar Krewnickiej się liczy? Innego nie posiadam i nie chcę mieć.

9. Masz ulubione miejsce?
"Za Lidlem" Chlejemy tam z kumplami piwo i żremy chipsy :D A tak na poważnie to chyba mój pokój, chodź jest trochę przy mały to mam w nim pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy.

10. Lubisz gumki Loom Bands? 
Nie. Są zbyt "modne" i kolorowe.

11. Jaki jest Twój dzisiejszy nastrój?
Raczej dobry. Kupiłam dwie lalki za 9 dych w promocji.VI nominacja - 

12 wrzesnia 2014

1. Co sądzisz o Korwinie?
Jeny, pierwsze pytanie i już takie trudne. Nie cierpię gościa. Jestem w pewnym sensie feministką i jak się właśnie okazało "lewacką świnią" Nie rozumiem tego człowieka, tak jak i większości polityków. Bardziej preferuję pogląd "mamtowdupizm".

2. Jakich języków się uczysz?
Od wczesnej podstawówki uczę się angielskiego, w 6 klasie uczyłam się arabskiego, w I gim. hiszpańskiego a całe 3 lata liceum niemieckiego. Ostatni to bardzo piękny język, uwielbiam go słuchać, ale za cholerę nie potrafię się nauczyć. Ach, jeszcze japoński z anime liznęłam :)

3. Jakie jest twoje marzenie?
Nie posiadam jakiegoś wyjątkowego.

4. Masz rodzeństwo? Jeśli tak to ile? Jak się nazywają/nazywa?
Jestem jedynaczką i bardzo się z tego cieszę. 

5. Czy masz w rodzinie obcokrajowca?
Kuzyn, który wyjechał do Anglii się liczy?

6. Masz zwierzę?
Tak, pisałam wcześniej jakie.

7. Do której klasy chodzisz?
Jeszcze nie chodzę, ale od października chyba idę na pierwszy semestr do szkoły policealnej na florystykę.

8. Jakiego koloru masz oczy?
Pisałam wcześniej, odpowiadając Sashy.

9. Twoje dwa ulubione kolory?
Na pewno czarny, ale jak bym miała miała wybrać jeszcze jeden z pomiędzy czerwieni, zieleni i fioletu, wybrałabym krew.

10. Masz własny pokój? Jeśli tak to jaki ma kolor ścian?
Mam własny ale co do koloru to cięzko odpowiedzieć. Ściana pod oknem jest szara we wzór czerwonych i czarnych symboli. Ściana na przeciwko okaz, czyli ta z drzwiami jest fioletowa ze srebrno-fioletowymi uschniętymi konarami drzew. Dwie pozostałe ściany są w czarno czerwone poziome, szerokie pasy. A sufit mam zielony i czarną wykłądzinę. :D Serio mówię.

11. Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
Kreda XD Ale zapewne chodzi o lekcję. To raczej będzie to biologia i przysposobienie obronne. Podaję te, które miałam w liceum. Pamiętam jak w gimnazjum nie znosiłam bioli. Jaką różnicę robi nauczyciel i jego nastawienie do ucznia, przedmiotu i samego siebie...


VII nominacja - Kiichigo

20 września 2014

1. W jakiej muzyce gatunkowo się obracasz? + 5 ulubionych wykonawców
Jeszcze 4 lata temu nie mogłam słuchać popu, ale jakoś mi już przeszło (czasem w ubierankach na StarSue zdarzają się naprawdę fajne kawałki)
Przeważnie słucham rocka. Lubię Green Day'a, MCR, 30STM, ale prefruję ich twórczość z 2006 roku. Bardzo lubię też Skilletów i Breaking Benjamin.

2. 5 utworów, które możesz katować bez końca.
Ciężkie pytanie ;)
Skillet - Monster
3 Days Grace - I Hate Everything About You 
30 STM - This Is War (kojarzy mi się z Dragon Age'e ♥)
Arash - Boroboro (Uwielbiam arabskie nuty XD)
Rammstain - Sonne (ostatnio mnie naszło na to, najbardziej podoba mi się końcówka i to pojękiwanie)
Jest jeszcze sporo instrumentali, które uwielbiam, takie to mogą grać bez przerwy.

3. Tytuł książki, która jakoś szczególnie wpłynęła na Twoje życie, dlaczego ona?
Chyba żadnej takiej nie ma. A nie, jest... "Wodny świat akwarium" Lepiej opiekuję się swoimi rybami.

4. Pierwsza, jaka przyjdzie Ci na myśl Twoja cecha charakteru, zaczynąjąca się na literę Twojego imienia.
A zerżnęłaś po mnie :D
Straszliwa - ludzie faktycznie się mnie boją.

5. Ulubiony napój.
Żółta oranżada o smaku napoju energetycznego. Po niej nie niszczę sobie serca, ale ma ten wspaniały smak.

6. Co sądzisz o sztuce nowoczesnej?
Jedyne co mi się z tym kojarzy to fontanna z muszli toaletowej. W ogóle nie przepadam za sztuką, obrazy, rzeźby... to nie moja bajka. Chyba, że parę obrazów Caravaggie, te takie fajne krwawe.

7. Co myślisz widząc człowieka z pokaźnymi tatuażami i piercingiem?
I tu są schody.
Jak mija mnie ktoś mający wytatuowane ramiona i nogi, to myślę "Cholera, ile on kasy i czasu stracił na tym fotelu, nie wspominając o bólu" Ale jak widze typa z obtatułowaną facjata to myślę "co za kretyn"
Z piercingiem jest podobnie, jak ma się jakiś tunel w uchu to to ujdzie, ale maks na grubość palca, niektórzy przeginają. Najbardziej nie rozumiem ludzi z tunelami w policzkach albo pod wargą! Ludzie, jak Wy pijecie?

8. Najładniejsze imiona damskie i męskie?
Podoba mi się moje imię, nie zmieniłabym go, lubię jeszcze Gabrielę i jej męski odpowiednik. Z imion dla facetów to jest większy wybór, Szymon, Kamil, Tomek, Karol, Noah, Dante... naprawdę tego dużo.

9. Lubisz historię? 
W liceum mieliśmy fantastycznego nauczyciela od histy, potrafił przeczytać ustawę śmieciową tak, że to było ekscytujące. W ogóle to świetny facet, można było do niego iść i po prostu pogadać. Ale taki przywilej mieli nieliczni, większość się go po prostu bała, a ja mu się postawiłam na drugiej lekcji przez co zyskałam szacunek.
Ale czy libię historię? Jestem kiepska w liczbach przez co i w zapamiętywaniu dat, ale opowiedzieć albo słychać o tym co się kiedyś działo to z chęcią.


10. Często bywasz w kinie? Czy preferujesz raczej oglądanie w domowym zaciszu?
W kinach nic nie ma! Nie będę chodziła na jakieś filmy o ruchańsku, bo to nie mój klimat, jak trafi się jakiś horror to czasu do czasu to mam ochotę iść, ale nie mam z kim. Na bajeczki chodzę z rodzicami :3
Jednak wolę oglądać w domu, bez płaczących dzieci i piszczących ze strachu lasek.

11. Najpiękniejsze dzieło, jakie kiedykolwiek widziałaś/słyszałaś? Dowolność np. obraz, rzeźba, jakiś utwór, budynek.
Osz cholera... Pamiętam, że w liceum przerabiałam wiersz o tym, że tak na prawdę niczego niema. Strasznie mi się spodobał, ale nie wiem co to było, ani czyje.


Nominuję moich partnerów czyli:

OrazMoje pytania do nominowanych

1. Jaki język Ci się podoba (nie chodzi o narząd)?
2. Ulubiony kolor i liczba.
3. Jakie gatunki filmowe najchętniej oglądasz.
4. O jakiej porze dnia najlepiej funkcjonujesz? (poranek, popołudnie, wieczór, noc)
5. Czego się boisz, jaka jest Twoja fobia?
6. Jakbyś mogła cofnąć się w czasie i coś zmienić, co by to było? Pamiętając o konsekwencjach i zagięciach czasoprzestrzennych XD
7. Napisz przymiotnik na pierwszą literę Twojego imienia. Bez zastanowień. :)
8. Pierwsze co przyjdzie Ci na myśl. Młotek. Jakiego koloru?
9. Jeśli postać z filmu, anime, mangi, gry komputerowej itp. istniała by na prawdę, to kto byłby Twoim przyjacielem?
10. Jaką potrawę zażyczyłabyś sobie, aby podano Ci ją przed egzekucją.
11. Jakie jest Twoje ulubione słowo w języku polskim. 


Chciałabym nagiąć trochę zasady, z resztą już to pewnie zrobiłam :)
Ludzie często wymyślają pytania, aby coś było, nie zastanawiając się, że w rzeczywistości są one trudne. Dlatego wszyscy przeze mnie nominowani mają ODPOWIEDZIEĆ też na pytania które sami stworzyli. Niech się sami pomęczą, młachahahaha.

Ja zacznę:

1. Japoński, arabski, niemiecki, hiszpański, może być angielski i polski też.
2. Czerwony, zielony, fioletowy, ale przede wszystkim czarny. 13, 23, 666
3. Horrory, albo fantasy.
4. Wczesna noc, ok północy.
5. Mam stosunkowo niewiele fobii. Apifobia, nie stanę na studzience ściekowej oraz wpadam w panikę po usłyszeniu syreny antyterrorystycznej. Dlatego Silent Hill jest jedynym horrorem który mnie przeraża.
6. Cofnęłabym się do czasów kiedy Polska była wielkim państwem i była szanowana. Postarałabym się pokierować szlachtą tak, aby nie wybrała królów dla polski, którzy ją zniszczyli.
7. Skąpa XD
8. Cynobrowy :D Tak na poważnie to wymyślając to pytanie myślałam o brązowym.
9. Chciałabym wszystkich ;) Ale jeśli miałabym wybrać to chyba Alistair z Dragon Age'a. Dlaczego? Sama nie wiem. Polubiłam go bardzo, za ogół i jego poczucie humoru. Przy mnie nie musiałby uważnie dobierać słów, bo sama często jestem bardzo prostolinijna, aż do bólu. 
10. Niekończące się spaghetti XD Ale raczej chciałabym sajgonki i stripsy z KFC.
11. Stułbia i ameba :D 
Jeśli ktoś jeszcze mnie nominuje i poda pytania to uaktualnię tego posta.

14 komentarzy:

 1. Sandra! Mam tu coś dla Ciebie -> https://www.youtube.com/watch?v=HEXlEFVEets&list=UUAlcbK36YL7DNNy-Y_NxhLA&index=1 Przyda Ci się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie wróciłam z dwiema lalkami z tej promocji :D
   Ale polską reklamę pierwszy raz widzę. Dzięki.

   Usuń
 2. Dziękuję za nominacje :) Post pojawi się wkrótce ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. No masz mnie :D
  Szkoła się zaczęła, mało czasu na bloga, za mało.
  Ale obiecuję, że napiszę xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Sandro, kiedy kupisz sobie hybrydy Freaky Fusion?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak będą w sklepie w normalnych cenach, czyli po ok 9 dych. Za 130 nie opłaca mi się ich kupować.

   Usuń
 5. Gratulacje! Zostałaś nominowana do Libster Award!
  scarysesions-bylidia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest :D
  No tak trochę ściągnęłam od Ciebie. Ale fajnie, że odpowiedziałaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś usatysfakcjonowana. Spodziewałaś się takich odpowiedzi?

   Usuń
  2. Muszę szczerze powiedzieć, że nie miałam jakiś wyobrażeń, co mogłabyś odpowiedzieć. Chciałam po prostu lepiej Cię poznać ;)

   Usuń
  3. Z jednej strony to to Liebster coś tam to doby sposób, jak powiedziałaś, poznania drugiej osoby, ale z drugiej strony, to niektóre pytania są takie, że chcesz na nie odpowiedzieć z głębi serca i sporo trzeba się zastanowić jak to ubrać w słowa. Ja za każdym razem starałam się o odpowiedzi przemyślane i z sensem, w niektórych mi się udało :D

   Usuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, są one dowodem na to, że blog jest czytany co za tym idzie lubiany. Cieszę się, że moja praca się podoba i postaram się jej za szybko nie zaprzestać.